Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
X
logo
Wersja dla niedowidzących
  107 Szpitala Wojskowego w Wałczu
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 DANE PODSTAWOWE SZPITALA
minus Dane teleadresowe
minus Dyrekcja
minus Statut
minus Regulamin organizacyjny
 PRAWO
minus Wykaz Aktów Prawnych
minus Audyt wewnętrzny
minus Obowiązek Informacyjny Ochrona Danych Osobowych
 REJESTRY
minus Rejestry i Ewidencje
minus Rejestry zbiorów danych osobowych
 MAJĄTEK
minus Sprawozdania finansowe
 OŚWIADCZENIA
minus Oświadczenia majątkowe
minus Oświadczenia lustracyjne
 ZADANIA SZPITALA
 INSTRUKCJA BIULETYNU
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 Nabór do pracy
minus Aktualne rekrutacje
minus Postępowania w toku
minus Wyniki postępowań
minus Archiwum rekrutacji
 Informacje
plusPrzetargi
plusOgłoszenia
A A A


Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejącego dźwigu osobowo , tj. demontaż, dostawa i montaż 1 szt. nowego dźwigu osobowo (szpitalnego) o napędzie elektrycznym wraz ze wszystkimi pracami dodatkowymi niezbędnymi do uruchomienia dźwigu. Lokalizacja dźwigu - budynek nr 1 107 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ, ul. Kołobrzeska 44 78- 600 Wałcz Szczegółowy zakres prac do wykonania: - opracowanie dokumentacji: projektowo - montażowej, wymaganej przepisami oraz uzgodnienie w WDT na koszt Wykonawcy, - wykonanie zestawu elementów niezbędnych do wymiany dźwigu, - transport elementów na miejsce montażu dźwigu, - demontaż istniejącego dźwigu, - wywiezienie zdemontowanych elementów dźwigu na złom, - malowanie szybu i maszynowni (farby ftalowe i emulsyjne), - dostawa i montaż dźwigu w przygotowanym szybie, - wymiana wszystkich aparatów elektrycznych w szybie, - wymiana instalacji elektrycznej zasilania zespołu napędowego od wyłącznika głównego dźwigu do silnika, - wymiana instalacji oświetlenia w szybie i maszynowni, - uruchomienie systemu łączności ze służbami ratowniczymi na koszt Wykonawcy, - wykonanie pomiarów elektrycznych, - rozruch dźwigu, - przygotowanie dokumentacji do rejestracji dźwigu przez Wojskowy Dozór Techniczny i rejestracja dźwigu w WDT na koszt Wykonawcy, - udział Wykonawcy przy odbiorze dźwigu przez WDT, - przekazanie książki rewizyjnej dźwigów Zamawiającemu, - przeszkolenie wskazanych przez Zamawiającego pracowników w zakresie obsługi i eksploatacjidźwigu oraz awaryjnego uwalniania pasażerów..

Nazwa dokumentu: Wymiana windy osobowej w ramach zadania pn. likwidacja barier architektonicznych poprzez dostosowanie pomieszczeń do potrzeb osób niepełnosprawnych w oddziale izby przyjęć i ciągach komunikacy
Osoba, która wytworzyła informację: Eugeniusz Zaremba
Osoba, która odpowiada za treść: Eugeniusz Zaremba
Osoba, która wprowadzała dane: Eugeniusz Zaremba
Data wytworzenia informacji: 2014-12-03 10:53:32
Data udostępnienia informacji: 2014-12-03 10:53:32
Data ostatniej aktualizacji: 2014-12-03 10:56:16

Wersja do wydruku...

corner   corner